Hakkımızda

Öztek Proje Mühendislik, Elektrik Mühendisliği’nin taahhüt ve projelendirme alanlarında faaliyetlerini; her geçen gün kendini yenileyerek, güncel mevzuatları, teknolojik gelişmeleri ve elektrik mühendisliğinin yeni açılımlarını takip ederek istikrarlı olarak büyüyen iş hacmi ile sürdürmektedir.

Öztek Proje Mühendislik, yüklenicisi olduğu taahhüt ve dizayn İşlerini, İşveren sorumluluğu bilinci İle, öngörülen sürede, öngörülen işgücü miktarı, öngörülen malzeme / nakit akışı ve optimum maliyet ile sonlandırmayı; sonlandırmış olduğu İşlerinde, İşveren sorumluluğunu paylaşarak uzun yıllar servis çağrılarına kesintisiz cevap vermeyi hedef edinmiştir.

Bilgi sermayeli olarak kurulan Öztek, uzman teknik kadrosu, kurumsal yönetim anlayışı, güçlü tedarik zinciri ve geniş saha kadrosu İle kuruluşundan İtibaren 1 Milyon m2’yi aşan İnşaat alanına sahip projelerin anahtar teslimi elektrik tesisatı İşlerini sonlandırmış, yurtiçi ve yurtdışı projelerde saygın İşveren firmalara hizmet sağlamanın gururunu yaşamıştır.

Öztek Proje Mühendislik reel sektöre katıldığı günden itibaren, kurumun asal yapı taşı olan “İnsan” temelli yaklaşımlardan esinlenerek; bireyden kuruma geçişin adımlarına önem vermiş ve edinilen kurumsallığın sürdürülebilir olmasını hedeflemiştir.

Bu amaçla misyonumuz; tüm çalışanlarımızla birlikte mühendislik ve taahhüt alanlarında öncü bir kuruluş olabilmek, ahlaki ve İnsani değerlere uygun olarak elektrik mühendisliğinin temel prensiplerinden ve olmazsa olmaz kalite çizgisinden ödün vermeksizin kurumsal hedeflerimizi geliştirmektir.

Vizyonumuz, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip olup, geniş İstihdam alanları yaratarak sosyal sorumluluk bilinci İle ulusal ve uluslararası düzeyde saygın ve öncü bir kuruluş olmaktır.

Kalite politikamız İse, kalite, çevre ve İş sağlığı ve güvenliği standartları çerçevesinde yasal şart ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürerek müşteri memnuniyetini sağlamak; tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalite, çevre ve İSG yönetim sistemini sürekli geliştirmektir.

about us